درباره ما

بنام خدا

شرکت صنایع پتروسیس سامان با پشتوانه سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه واردات مواد اولیه و ماشین آلات صنعت ریخته گری از سال 1390 آغاز نمود و با توجه به سابقه طولانی در زمینه تولید و خرید و فروش مقاطع و شمش های آلیاژی آلومینیوم و شناخت بسیار خوب از صنایع دایکست و ریخته گری قطعات آلومینیومی ، با شناسایی نقاط ضعف این صنایع و با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود مبادرت به واردات مواد مورد نیاز این صنایع نمود.

انتخاب محصول با کیفیت ، نوآوری و معرفی محصولات جدید و به روز اروپایی و آمریکایی، قیمت مناسب و مشتری مداری چهار عامل بسیار مهم در بدست آوردن بیشتر از 70 % بازار فروش روانکارهای صنایع ریخته گری تحت فشار دایکست در این مجموعه بود. گام بعدی ما تامین مواد مورد نیاز صنایع ریخته گری ماسه و واردات رزین های این صنعت بود که با انتخاب یکی از معتبرترین کمپانی های ایتالیایی و بازدیدهای کارشناسان فنی این شرکت معظم اروپایی موفق به تامین مواد مورد نیاز این صنایع نیز شدیم . واردات پرس های دایکست و خطوط تولید ریخته گری تحت فشار و همچنین خطوط ریخته گری ماسه از دیگر خدمات پتروسیس می باشد.

عرضه روانکارهای نورد آلومینیوم و فولاد و روانکارها و جداکننده های صنعت لاستیک و پلاستیک نیز از فعالیت های دیگر این مجموعه می باشد. ما همیشه با نوآوری و ارتقاء سطح کیفی محصولات وارداتی و عرضه این محصولات با مناسبترین قیمت به دنبال جلب رضایت مشتریان خود و خدمات رسانی هر چه بهتر به صنایع ریخته گری کشور عزیزمان ایران می باشیم.

دایکست چیست

 یک روش ریخته گری که در آن فلز مایع تحت تاثیر یک فشار نسبتا بالا به داخل قالب های چند تکه پرس می شود.بنابراین عمل پرکردن قالب همانند ریخته گری ماسه ای تحت تاثیر نیرود وزن نیست ،بلکه عمدتاٌ بر اساس تبدیل انرژی فشاری که به فلز ریختگی مایع اعمال می شود به انرژی جنبشی صورت می پذیرد به این ترتیب هنگام عمل ریختن ، جریانهای سیالی با سرعت بالا به وجود می آیند تا اینکه بالاخره در انتهای پرکردن قالب انرژی جنبشی مواد متحرک به انرژی فشاری و حرارتی تبدیل می شود .

لینک های مفید

ورود کاربر

© 2015 Petrocis Co. All Rights Reserved. Designed By Compusys.ir

Search